on-line rezervace

výuky v lyžařské a snowboardové škole

Individuální lekce s instruktorem
lyžování nebo snowboardingu

Registrace dětí do týdenních výjezdních lyžařských
kurzů pro školy a školky

Registrace dětí na jarní příměstské tábory
s výukou lyžování

VYPLŇTE INICIÁLY-PODEPIŠTE-S KOPIÍ PODEJTE NA KTEROUKOLIV SLUŽEBNU POLICIE ČR, KOPII USCHOVEJTE

Stručně

Prosím o přeposlání každé blízké osobě. Děkuji

ZDRAVÍM PŘÁTELÉ,
poslouchal jsem mhoho z Vás a vše co bylo vyřčeno mne jenom ubezpečilo v náhledu na věc covidí.

Stát,  jejímž představitelem je Vláda, zpočátku chaoticky, neefektivně zvládala resp. nezvládala krizovou situaci.Dnes už vystupují na povrch stále častější prvky řízené likvidace morálky celého národa a to formou materiální  tak psychickou.Přijetím Pandemického zákona se již nezakrytě přijala  sofistikovaně řízená doktrína likvidace všeho a všech … a to kdykoliv. A to pouze jedinou osobou nad 10 miliony. Všichni z nás,  kteří se stanou příjemci byť 1 koruny úplatku (řečené kompenzace) od vlády v jakékoliv formě, se stáváme stejným dílem  spolupodílníky na této genocidě a vlastizradě našeho milovaného národa českého.Pokud se nebojíte a máte sílu  s tím ještě něco udělat,  podejte každý jednotlivě, sám za sebe, TRESTNÍ OZNÁMENÍ na tuto organizovanou skupinu (viz. příloha,  taktéž ke stažení na www.vankuvkopec.cz-aktuality).

Není to žádná anarchie nebo rebelie jak ji někteří vnímají, ale je to právní úkon skrz na skrz s požadavkem dodržování ústavních čili nejzákladnějších zákonů, které se dotýkají nás všech.
Má to určitě větší a důraznější aspekt vytváření tlaku na všechny tři mocenské struktury (zákonodárná-vláda a PS, výkonná-Policie, soudní) od Vás od lidí od každého z nás.

UŽ SE PROBUĎME.
s přátelským pozdravem Vám všem Martin Kafka

OTEVÍRÁME nejen ČESKO,
ale i OČI a SRDCE…PRAVDA VÍTĚZÍ

AREÁL Vaňkův kopecZátiší 1235, 747 64 Horní Lhotawww.vankuvkopec.cz

Add comment