on-line rezervace

v tuto chvíli není možná
„Nejsme tu proto, aby nás cokoliv omezovalo, aby se nám nedařilo, abychom se trápili a abychom využívali pouhý zlomek svých možností jen proto, že to tak dělají ostatní a považuje se to za normu. Překročte hranice toho, co jste si mysleli, že je možné. Přijďte se nabít energií, získejte nové dovednosti a nechte se vtáhnout do radostného víru…“

CO JE ENJOYING PRO MĚ?
ENJOYING začíná pracovat z místa, na kterém se právě teď nacházíme.
Možná máme pocit, že nám něco chybí. Možná jsme nespokojení a kolikrát ani netušíme proč. Jindy naopak víme moc dobře, co je náš největší problém a jsme z toho už úplně unavení. Pravděpodobně ne vše, co se děje, jde podle našich představ.Jako psycholog jsem vyslechl v léčebně spoustu životních příběhů. V následujících čtyřech jsem změnil jména, ponechal přibližný věk a lehce je upravil. ENJOYING musí přinášet pomoc i v těchto situacích:

Katce (29) se zhroutil svět. Po osmiletém vztahu se rozešla s přítelem. Nic ji momentálně nebaví. Nedělá ji dobře, když vidí své bývalé spolužačky šťastné a s kočárkem – cítí se divně a hlavně pochybuje, jestli ještě někoho normálního potká.
Libor (48) prožívá velký stres – každý měsíc musí splácet hned několik pohledávek; neví, jestli jeho firma přežije, cítí odpovědnost za své zaměstnance. V noci špatně spí – stále přemýšlí, co udělat lépe.
Sandře (17) připadá, že na tuto planetu nepatří. Cítí se často ztracená; netuší, proč je tady a co by měla vlastně dělat. Nesnáší autority, a když ji někdo tlačí někam, kam nechce.
Kamil (35) si o sobě myslí, že je tlustý, nezajímavý a pro holky nepřitažlivý. Zkusil už několik terapií, ale stále má nízké sebevědomí, sobě ani druhým moc nevěří. Poslední dobou ho navíc trápí silné bolesti – obává se, aby mu lékaři nesdělili nepříjemnou diagnózu.¨

 

PROGRAM SEMINÁŘE  na fb Carpe Diem

Seminář není určen dětem do 15 let a lidem těžce zdravotně a duševně nemocným.
Podmínkou účasti je zaplacení kurzovného 1 500 Kč (studenti 1 000 Kč)
převodem na účet 2300420655/2010 (Fio banka) nejpozději do středy toho týdne, ve kterém se seminář koná. Mezinárodní platby: IBAN: CZ6520100000002300420655, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX. Název účtu: Jiří Hamerský.

V posledních dvou dnech před seminářem si informaci o případných volných místech a eventuálním způsobu platby můžete vyžádat na telefonu 739 097 313.

Máte-li jakýkoliv dotaz, pište, prosím, na cauac@seznam.cz nebo volejte 739 097 313
Případně Carpe Diem: Hrušková Lucie, machova.luci@seznam.cz, 606 199 254