on-line rezervace

Na období letních prázdnin 2019 nabízíme tématické příměstské tábory s možností autobusové dopravy z nádraží Svinov a zastávky Vřesinské až k nám do areálu a zpět. Pro děti ve věku od 5 do 15 let. Od pondělí do pátku, vždy v době mezi 8:00 a 16:00 máme připraven nabitý program.
Z pohádky do pohádky pro všechny milovníky animovaných pohádek
Záhada Klondyku pro všechny mladé Sherlocky
Věda je zábava pro všechny zvídavce a vědátory
Superhrdinové a superhrdinky pro všechny, kteří chtějí zachránit svět

Přijďte si ušít vlastní boty přesně na svoji nohu.
Workshop s výrobou Barefoot bot pro celoroční nošení,
v sobotu a neděli 30.–31. 3. 2019.

Sobota: 10.00–20.00 hod
Neděle: 9.00–18.00 hod

Lektorka: Zita Žurková tel: 603 902 444
Cena kurzu:  2300 Kč + 300 Kč nájem prostor / os.
V ceně je veškerý materiál a pomůcky potřebné k výrobě.  V ceně je káva a čaj.
Stravování:  přivezte si svoje jídlo

Předem záloha 1000 Kč  na účet 19-2231150267/0100
Zaplacením zálohy máte rezervované místo.
Do zprávy k platbě mi, prosím, připište jméno a datum a místo konání.

Na kurzu budeme vyrábět kožené mokasíny přesně na svoji nohu. Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu – výběr z cca 20ti barev. Na podrážky použijeme obuvnické plotny – výběr z několika dezénů, barev i tloušťky.
S sebou na kurz si přineste savé noviny nebo letáky, bavlněné hadříky, fén, doporučuji oblečení, ve kterém se můžete ušpinit. Kdo hůř vidí, nezapomeňte na brýle, dobrá může být i čelovka.

 

Fotky z kurzů pro inspiraci

Uvedený čas je odhadnut pro výrobu ZÁKLADNÍHO typu mokasín.
Základní typ mokasín je zkompletování kožené boty složené ze tří dílů, od tvorby střihu, barvení, po šití jednoduchým rovným stehem.

Křížový steh, poutko na patě, obšití patního a jazykového dílu, užití razítek, šablon, raznic a další, jsou nadstavbou základního střihu. Lze na kurzu tyto použít, dle možností lektora a Vašich schopností, je však třeba počítat s tím, že na šití samotné zbude méně času!

Výsledek práce je plně závislý na Vaší práci do ní vložené, na přesnosti při výrobě střihu, na pečlivosti, s jakou postupujete krok za krokem celým procesem. Úkolem lektora je Vás tímto procesem provést od začátku do konce. Lektor však není zodpovědný za to, jakým způsobem svoji práci odvádíte.