on-line rezervace

v tuto chvíli není možná

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA

Individuální výuka lyžování a snowboardingu

Chcete se naučit lyžovat
nebo jezdit na snowboardu?

Přijďte k nám do lyžařské školy, kde se z vás i vašich ratolestí stanou pod vedením kvalifikovaných instruktorů opravdoví nadšenci zimních sportů.

Klienti naší lyžařské školy mají po dobu výuky přednost na lyžařských vlecích v celém areálu.
Cena lekce v lyžařské škole je včetně jízdného na vlecích po dobu výuky.
Lyžařská helma zdarma po dobu výuky (u dětí povinná).

Lyžařská a snowboardová škola je součástí služeb našeho střediska již od roku 2004. Škola je zaměřena na individuální výuku (tj. jeden klient = jeden instruktor) začátečníků i pokročilých lyžařů a snowboardistů všech věkových kategorií.

Přístup ke každému klientovi je maximálně přizpůsoben jeho požadavkům, výkonnosti a lyžařské nebo snowboardové zdatnosti. Výuka probíhá v hodinových blocích. Lekce trvá 50 minut. Tato délka výuky je ideální, jak z pohledu fyzické náročnosti individuální výuky, tak z hlediska udržení pozornosti – hlavně u menších dětí. Vyučují zde pouze kvalifikovaní instruktoři.

Ve středisku jsou celodenně v provozu dva lyžařské vleky (kotva 650 m a poma 500 m), a dětský park s lankovými vleky, kde se učíte úplným začátkům lyžování. Sjezdovka i dětský park jsou zasněžovány, osvětleny a pravidelně upravovány. Lyžařská škola Vám také nabízí možnost zapůjčení lyžařské a snowboardové výzbroje v naší půjčovně