on-line rezervace

výuky v lyžařské a snowboardové škole

Individuální lekce s instruktorem
lyžování nebo snowboardingu

Registrace na týdenní výjezdní lyžařské
kurzy pro školy a školky

Registrace dětí na jarní příměstské tábory
s výukou lyžování

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA

Individuální výuka lyžování a snowboardingu

Chcete se naučit lyžovat
nebo jezdit na snowboardu?

Přijďte k nám do lyžařské školy, kde se z vás i vašich ratolestí stanou pod vedením kvalifikovaných instruktorů opravdoví nadšenci zimních sportů.
50 minut
590 590
100 minut
1090 1090
Lyžařská a snowboardová škola je součástí služeb našeho střediska již od roku 2004. Škola je zaměřena na individuální výuku (tj. jeden klient = jeden instruktor) začátečníků i pokročilých lyžařů a snowboardistů všech věkových kategorií.

Cena je včetně jízdného na vlecích po dobu výuky.
Lyžařská helma zdarma po dobu výuky (u dětí povinná).

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY >

Přístup ke každému klientovi je maximálně přizpůsoben jeho požadavkům, výkonnosti a lyžařské nebo snowboardové zdatnosti.
Výuka probíhá v hodinových blocích. Tato délka výuky je ideální, jak z pohledu fyzické náročnosti individuální výuky, tak z hlediska udržení pozornosti – hlavně u menších dětí. Vyučují zde pouze kvalifikovaní instruktoři.

Ve středisku jsou celodenně v provozu dva lyžařské vleky (kotva 650 m a poma 500 m), a dětský park s lankovými vleky, kde se učíte úplným začátkům lyžování. Sjezdovka i dětský park jsou zasněžovány, osvětleny a pravidelně upravovány. Lyžařská škola Vám také nabízí možnost zapůjčení lyžařské a snowboardové výzbroje v naší půjčovně. Stačí si jenom vybrat.

Klienti naší lyžařské školy mají po dobu výuky přednost na lyžařských vlecích v celém areálu.
rozšiřujeme náš

ski team

Ve spolupráci se sportovně-vzdělávací agenturou Sportovní kurzy.cz, s.r.o. která je držitelem akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky nabízíme v našem areálu KURZ pro výuku „Instruktor základního lyžování” a „Instruktor základního snowboardingu“.
Úspěšným absolventům nabízíme celosezónní smlouvu
s proplacením 50–100 % z ceny instruktorského kurzu.