on-line rezervace

Na období letních prázdnin 2019 nabízíme tématické příměstské tábory s možností autobusové dopravy z nádraží Svinov a zastávky Vřesinské až k nám do areálu a zpět. Pro děti ve věku od 5 do 15 let. Od pondělí do pátku, vždy v době mezi 8:00 a 16:00 máme připraven nabitý program.
Z pohádky do pohádky pro všechny milovníky animovaných pohádek
Záhada Klondyku pro všechny mladé Sherlocky
Věda je zábava pro všechny zvídavce a vědátory
Superhrdinové a superhrdinky pro všechny, kteří chtějí zachránit svět

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA

Inividuální výuka lyžování a snowboaringu

Chcete se naučit lyžovat
nebo jezdit na snowboardu?

Přijďte k nám do lyžařské školy, kde se z vás i vašich ratolestí stanou pod vedením kvalifikovaných instruktorů opravdoví nadšenci zimních sportů.
50 minut
490 490
100 minut
890 890
Lyžařská a snowboardová škola je součástí služeb našeho střediska již od roku 2004.
Škola je zaměřena na individuální výuku (tj. jeden klient = jeden instruktor) začátečníků i pokročilých lyžařů a snowboardistů všech věkových kategorií.

Cena je včetně jízdného na vlecích po dobu výuky.
Lyžařská helma zdarma po dobu výuky (u dětí povinná).

Přístup ke každému klientovi je maximálně přizpůsoben jeho požadavkům, výkonnosti a lyžařské nebo snowboardové zdatnosti.
Výuka probíhá v hodinových blocích. Tato délka výuky je ideální, jak z pohledu fyzické náročnosti individuální výuky, tak z hlediska udržení pozornosti – hlavně u menších dětí. Vyučují zde pouze kvalifikovaní instruktoři.

Ve středisku jsou celodenně v provozu dva lyžařské vleky (kotva 650 m a poma 500 m), a dětský park s lankovými vleky, kde se učíte úplným začátkům lyžování. Sjezdovka i dětský park jsou zasněžovány, osvětleny a pravidelně upravovány. Lyžařská škola Vám také nabízí možnost zapůjčení lyžařské a snowboardové výzbroje v naší půjčovně. Stačí si jenom vybrat.

Klienti naší lyžařské školy mají po dobu výuky přednost na lyžařských vlecích v celém areálu.
rozšiřujeme náš

ski team

Ve spolupráci s Sherpa skischool, která je držitelem akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky nabízíme v našem areálu KURZ pro výuku „Instruktor základního lyžování” a „Instruktor základního snowboardingu“.
Úspěšným absolventům nabízíme celosezónní smlouvu
s proplacením 50–100 % z ceny instruktorského kurzu.

Milan Čubík

Šéf instruktor