on-line rezervace

Individuální lekce s instruktorem lyžování nebo snowboardingu
. . . . . . . . . . . .
Kroužky lyžování vhodné pro děti ve věku 5–15 let
Přihlašování dětí na týdenní výjezdní lyžařské kurzy pro školy a školky
nebo jarní příměstské tábory s lyžováním

Jsem tu poprvé.
Doposud nemám přihlašovací údaje.

Jsem už registrovaný.
Mám přihlašovací údaje ke svému profilu.

Chcete přihlásit své dítě a nevíte jak postupovat?
Připravili jsme pro vás

DĚTSKÉ KURZY
VAŇKŮV KOPEC

Akce pro školy i jednotlivce

Aktivity pro děti i studenty a organizaci lyžařských kurzů pro školy a školky v areálu Vaňkův kopec zaštiťuje od roku 2014 nezisková organizace Dětské kurzy Vaňkův kopec z. ú.
Kompletně zajišťujeme dopravu, kdy přistavíme autobus před školu či družinu, přivezeme děti do našeho areálu a odvezeme zpět. Zapůjčíme kompletní a moderní lyžařskou výstroj se všemi bezpečnostními prvky.

Disponujeme špičkovým zázemím s dostatečnou kapacitou, vlastní lyžařskou školou, hernou pro děti, zateplenými prostory pro odpočinek. Zajistíme svačinky a pitný režim i bezplatnou úschovu lyžařské výstroje. Součástí prostor je sociální zařízení.

napsali nám

Letos jsme na Biskupském gymnáziu v Ostravě nabídli výjezdový lyžařský kurz.
Obrátili jsme se na společnost Dětské kurzy Vaňkův kopec, která nám vyšla vstříc, dalo by se říct ušila nám kurz na míru. Zajistili nám dopravu ke svahu, zapůjčení lyží a také nám v pátek postavili slalomovou trať pro závody. Díky, bylo fajn a rádi v budoucnu na spolupráci navážeme.

Pavel Stuchlý

Biskupské gymnázium v Ostravě

Již šestým rokem jsme se zúčastnili s dětmi z MŠ kurzu lyžování. Chtěla bych moc poděkovat celému týmu, který se věnuje pořádáním těchto kurzů, obzvlášť trpělivým instruktorům, vlekařům a celému zázemí. Počasí nám přálo, organizace byla výtečná a děti šikovné. Téměř 3/4 všech začátečníků se dostalo na velký kopec. Klobouk dolů za úžasnou práci, kterou odvádíte. Děti byly šťastné, rodiče spokojení a my učitelky nadšené ze smysluplné práce. Ještě jednou velké díky.

Za kolektiv – Zlata Krausová

MŠ Ukrajinská Ostrava-Poruba

Chtěla bych velmi poděkovat všem instruktorům a organizátorům lyžařské školičky pro MŠ Hradec nad Moravicí. Skvěle se věnovali našim dětem, i nám. Organizace byla bezvadná. Povedlo se jim naučit všechny naše děti lyžovat a to velká většina našich prcků stála poprvé na lyžích. Trošku jsme měli obavy z odpoledního lyžování, že budou děti unavené, ale už první den ukázal, že tato volba byla supr. Vše jsme zvládali v klidu, pohodě, nemuseli jsme s dětmi spěchat na oběd… po poledni svítilo po většinu kurzu sluníčko, bylo tepleji než ráno a i sněhové podmínky dětem stačily. Ještě jednou velmi děkujeme, všem doporučujeme a příští rok se těšíme opět na shledanou!

Gabriela Lacková

ředitelka MŠ Hradec nad Moravicí