Přihlašování dětí na týdenní výjezdní lyžařské kurzy pro školy a školky
nebo jarní příměstské tábory s lyžováním

Jsem tu poprvé.
Doposud nemám přihlašovací údaje.

Jsem už registrovaný.
Mám přihlašovací údaje ke svému profilu.

Chcete přihlásit své dítě a nevíte jak postupovat?
Připravili jsme pro vás

Individuální lekce s instruktorem lyžování nebo snowboardingu
Kroužky lyžování vhodné pro děti ve věku 5–15 let

DĚTSKÉ KURZY
VAŇKŮV KOPEC

Akce pro školy i jednotlivce

Aktivity pro děti i studenty a organizaci lyžařských kurzů pro školy a školky v areálu Vaňkův kopec zaštiťuje od roku 2014 nezisková organizace Dětské kurzy Vaňkův kopec z. ú.
Kompletně zajišťujeme dopravu, kdy přistavíme autobus před školu či družinu, přivezeme děti do našeho areálu a odvezeme zpět. Zapůjčíme kompletní a moderní lyžařskou výstroj se všemi bezpečnostními prvky.

Disponujeme špičkovým zázemím s dostatečnou kapacitou, vlastní lyžařskou školou, hernou pro děti, zateplenými prostory pro odpočinek. Zajistíme svačinky a pitný režim i bezplatnou úschovu lyžařské výstroje. Součástí prostor je sociální zařízení.

napsali nám

Po roce jsme opět absolvovali lyžařský kurz s dětmi 1. stupně ZŠ. Ačkoliv sněhové podmínky nebyly ideální, díky organizátorům a instruktorům si toho děti ani nevšimly. Oceňuji zejména profesionalitu, s níž byl výcvik zorganizován. Okamžitě po příjezdu první den byly děti rozděleny do skupin, obuty a připraveny na svah. Nebyly žádné prostoje. Ihned začaly lyžovat. Po pár dnech i začátečníci byli schopni sjet kopec. Děti se na svah každý den velmi těšily, a to také díky skvělým instruktorům. Celý výcvik si všichni užili, páteční závody byly třešinkou na dortu. Děti si připadaly jako profesionální závodníci. Tento den si s nimi mohli užít i jejich rodiče, kteří je přijeli na závody povzbuzovat. Kdo nevyhrál, dostal cenu útěchy, tak nebyly ani žádné slzičky. Rodiče, kteří měli zájem, mohli dostat fotografii svého dítěte ze svahu na památku. Děkujeme za super akci a budeme se těšit opět příští rok.

Mgr. Jana Urbanová

ZŠ Zbytky

Chtěla bych velmi poděkovat všem instruktorům dětských lyžařských kurzů, zejména těm, kteří vedli naše děti z MŠ Tylova a MŠ Za Školou a také Vám za organizaci a koordinaci, jste všichni úžasní a navíc jde vidět, že jako skupina táhnete za jeden provaz, což vnáší mnoho pozitivního do vaši práce.U všech instruktorů je zjevné, že je jim práce koníčkem a rovněž jsou opravdu dobře proškoleni pro práci s malými dětmi, naše děti odjížděly každý den s úsměvem a radostí z nově nabytých zkušeností a dovedností a těšily se na den příští. Kladné ohlasy jsme vyslechli i z řad rodičů, spokojenost byla zejména s tím, jak se s jejich dětmi pracuje a jaké dovednosti se naučili. Ještě jednou děkuji celému týmu, jste úžasní a již nyní se těším na spolupráci i v příští sezoně.

Mgr. Petra Richtárová

Mateřská škola Za Školou, Ostrava-Zábřeh

Letos jsme na Biskupském gymnáziu v Ostravě nabídli výjezdový lyžařský kurz.
Obrátili jsme se na společnost Dětské kurzy Vaňkův kopec, která nám vyšla vstříc, dalo by se říct ušila nám kurz na míru. Zajistili nám dopravu ke svahu, zapůjčení lyží a také nám v pátek postavili slalomovou trať pro závody. Díky, bylo fajn a rádi v budoucnu na spolupráci navážeme.

Pavel Stuchlý

Biskupské gymnázium v Ostravě